הי, אני מוראג, ואמהון הוא חלום ישן שלי, כגילו של סופיאן-גל, בכורי. כמעט 7 שנים. אמהון הוא בית לאמהות אחרי לידה ותינוקות, שחלמתי עליו ב"חופשות" הלידה הלא פשוטות שלי ושלא הבנתי איך הוא לא קיים.

אז באפריל 2018 הקמתי אותו בכרכור והוא היה הצלחה מסחררת. נשים הגיעו אליו מהסביבה הקרובה ומכל רחבי הארץ, העיתונות חגגה אתנו את הבשורה ושמו של המקום נלחש בין הריוניות ואמהות ותיקות (שהתלוננו למה בתקופתן לא היה אמהון... צודקות!).

בדצמבר 2018, בדיוק כשהתחיל לעמוד על רגליו מבחינה כלכלית, נאלצתי לסגור את אמהון מסיבות אישיות, ולאחר שנה של חישוב מסלול מחדש, יצירת אינספור קשרים עם רשויות, עמותות, חברות מסחריות ואפילו עם המחוקק, אמהון קם מחדש - חכם מאי פעם ומנוסה, רב תמיכה של מומחים ושותפים לדרך, והרי הוא לפניכן, טוב ומטיב, מדויק ונהדר.

את כל חסכונותיי השקעתי באמהון הראשון, ונותרתי עם חוב גדול לבנק. אבל החלום והשליחות עדיין בוערים בי ובכל האמהות שכבר זכו ליהנות ממנעמיו. אמהון החדש, שפועל כעת בפרדס חנה, מהר מאוד יהפוך לסטנדרט ברמה ארצית. בזכותכן. ממש כמו שלכל תינוק יש טיפת חלב בכל יישוב, אז שלכל אמא יהיה אמהון להגיע אליו אחרי הלידה, לקבל בו תמיכה וחיבוק ואוכל מזין וחברת אמהות נוספות.

אמהות יקרות, אתן מוזמנות לבוא ולהתחדש עמנו באמהון החדש. עברו על הלוז השבועי וצרו עמנו קשר לשיריון מקום. 

יכולות ותבורכנה על כך גם לתמוך בנו בעמוד התמיכה. יש שם מלא תשורות מגניבות ואפשר גם ללא תשורה. איך שמתאים ונוח לכן. כל תמיכה באשר היא מתקבלת באהבה ובהוקרה רבה ומבטיחה שהחזון המלא שלנו יהפוך למציאות - אמהון בכל יישוב בישראל עבור כל אמא שזקוקה לתמיכת השבט. 

תודה רבה ונתראה באמהון,

מוראג

התמונות מאמהון הראשון ~ אפריל 2018 - דצמבר 2018

© 2020 אמהון